הסרת שיער SHR


אידה מרכז קוסמטיקה והסרת שיער מתמחה בתחום הסרת שיער בשימוש מכשיר בטכנולוגית SHR.

תחום הסרת שיער לצמיתות משתכלל ללא הרף, ומאז הופיע לראשונה מכשיר הלייזר המשמש להסרת שיער נולדו אין ספור גרסאות שונות של מכשירים העובדים על אותו העיקרון- השמדת שורש השערה על ידי שימוש בקרן אור. הסרת שיער SHR היא המילה האחרונה בתחום של הסרת שיער והיא עושה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת המאפשרת להשיג תוצאות שעד לאחרונה נראו לא אפשריות.

הסרת שיער SHR - מה זה אומר?
הטכנולוגיה של הסרת שיער SHR מבוססת על מקור אור רב עוצמה אשר פולט הבזקים קצרים ומהירים של פעימת אור בפס רחב בעלת פרמטרים ייחודיים. כך למעשה נוצר חימום ממושך של שורשי השערה, אשר מביא להפרעה בגדילת השערה עד להשמדתה המוחלטת. ישנם יתרונות רבים לביצוע הסרת שיער SHR על פני הסרת שיער בלייזר או באינפרא אדום,

ואחד הבולטים שבהם הוא הפחתת הסיכון לכוויות במהלך הטיפולים והפחתת הכאבים הנלווים לטיפולי הסרת שיער. מספר הטיפולים הנדרש בביצוע הסרת שיער SHR על מנת להשיג הפחתה משמעותית בכמות השיער המיותר היא מעט פחות מהשיטות האחרות ועמדת על כ-6-10 טיפולים, אשר מתפרסים על פני חודש חודשיים. 

 

למי זה מתאים?

הסרת שיער SHR מתאימה לכל מי שמעוניין לבצע הסרת שיער, והיא מאפשרת להשיג תוצאות טובות יותר גם אצל בעלי שיער בהיר. הסיכוי לפגיעה בעור אצל המטופלים קטן יותר, הסיכון לכוויות קטן יותר ואין צורך להימנע לחלוטין מחשיפה לשמש כמו בשיטות האחרות. הטיפול הוא מהיר יותר ומתבצע על שטחים נרחבים, וכתוצאה מכך מספר הטיפולים פוחת. הסרת שיער SHR מתאימה לכל מי שמעוניין להסיר את השיער המיותר מאזורים שונים בגוף אך חשש מכך עד עתה עקב הכאבים הנלווים והסיכונים הנוספים.

SHR Hair Removal